Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 4 hónapos a törpenyuszim és...

4 hónapos a törpenyuszim és azt hallottam, hogy előfordulhat az, hogy amikor ivaréretté válik valóban harapós lesz? (nőstény lógó fülü törpenyuszi)

Figyelt kérdés
Jelenleg teljesen szelíd, habár még kicsit félős. Igaz még csak a 3. napja nálam:)
2011. jan. 10. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

az az igazság, hogy én is ezt hallottam. vagyis nem harapos, hanem egy idő után begolyózik, ha nem B*hat...

de még ne volt nyulam, csak hallottam

2011. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nőstény nyulak rendkívül területvédők, és ezért haraphat, és álvemhes is lehet, ezért érdemes ivartalaníttatni ha ivarérett lesz.
2011. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nőstény lógófülű törpenyuszim van.6 éves és az ég világon még egyszer sem harapott meg.Kis nyuszija sem volt még,de már tervezem hogy lesz.Szerintem lehet hogy ez nyuszifüggő is,vagy hogy,hogy neveled meg stb.Remélem segítettem...:)Sok szerencsét a nyuszihoz ;)
2011. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2011. jan. 12. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!