Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit eszik a hörcsög? Kutya...

Mit eszik a hörcsög? Kutya konzervet v. macska konzervet ehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 19:29
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
38%
hörcsög konzervet.
2011. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
magokat eszik
2011. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
nehogy adj neki, az egy rágcsáló! eszik pl répát, almát, hörcsög tápot
2011. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
Szia! Nekem két hörim van. Nagyon szeretik az almát, salátát, káposztát, répát. Meg szoktam nekik venni rágcsálóknak való tápot. Sokmindent megesznek, most karácsonykor még a szaloncukrot is felfalták.
2011. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Magok,és zöldek,magból mindent,de persze nem lehet mindenből korlátlant adni,az olajos magvak hízlalják,zöldből pedig a k betűseket,és a savasakat (citrom,hagyma) sem szabad!!
2011. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
50%
Cukrosat ne nagyon adj neki, kirohad tőle a foga :D
2011. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
de már evett kutyakonzervet és semmi baja.de a hörcsög félig kannibál kell hús neki.
2011. jan. 10. 21:12
 8/38 Platypus ***** válasza:

A jó minőségű hörcsögtápban pontosan annyi fehérje van, amennyire egy hörcsögnek szüksége van. Pici macskakaját adhatsz neki, de nagy mennyiségben ártalmas a fehérjefogyasztás. Ezen kívül a konzerv kaják lágyak, amitől semmit nem kopik a foga, tehát ha napi szinten adod neki, attól csúnyán túl is nőhet.


És az egészséges hörcsögök nem kannibálok! Ha az anya megeszi a kicsinyét, az erős stresszre, vagy hiánybetegségre utal.

2011. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Én gyászbogár lárvát szoktam hozni nekik "fehérjepótlásnak", mivel nem hörcsögtápon, hanem magkeveréken tartom őket. Illetve van száraz macskatápom is, abból adok néha egy-egy szemet, de tényleg nem kell túl gyakran fehérjével bombázni őket.
2011. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Nem szabad adni neki Ő NEM HÚSEVŐ!!!Ezt eheti:Magok, nedvel teli zöldségek gyümik,fű,(néha néha)hörcsögtáp (ezt azért nem ajánlom mert a vadonba nincs táp),

Ezt nehogy adj neki: (!!!)

Bármi féle konzerv,édesség(felmegy a vércukor szintje és megdöglik),kenyér,müanyag(igen még azt is megeszi)

Ettöl a kajcsitól indúl el a nász:

Sajt,és bármi amiben fehérje van.

2011. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!