Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nekem olyan bajom van h van...

Nekem olyan bajom van h van magtárunk állatok minden és a patkányok befészkeltek és. Ugye mérgezni nem lehet állatok miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Összkerékmeghajtású autómata egérfogó cirkálójárművet javaslok, magyarul macskát.
2011. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Macskák?

Vagy tacskó, az is megfogja, talán még jobban, mint a macska.

2011. jan. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kutya és a macska is megfogja, de lehet kapni már olyan patkány és egér csapdát,amibe az állat beleragad,így nem kell méreg.
2011. jan. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Olyat ne vegyél amibe az állat beleragad!!!

Állatkínzás!

Nekem a kezeim közt halt meg egy egér akit kimentettem egy ilyen ragacsból, csak fekszenek napokig magatehetetlenül, aztán éhen-szomjanhalnak.

Kegyetlen halál!!


Válassz akkor inkább egérfogót, vagy olyat, amibe belemenni be tud, kijönni már nem.

2011. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó a ragacsban hamar megdöglik az egér, gondolom van benne méreg is. Ilyet használtam mikor beköltöztek, amit este megfogott reggelre döglött volt.

(Amúgy meg nekem fontosabb, hogy ne legye a lakásban egér mint hogy kimentegessem.)

2011. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

00:10


Aki tanyán él,és a bezsákolt terményeit kirágják,megdézsmálják az egerek/patkányok azt ez nem fogja érdekelni. Aki ebből él,az bármi áron szeretne megszabadulni ezektől a kártevőktől. Te ennél olyan kenyeret,amiről tudod,hogy olyan búzából készül,amelyet összemászkáltak az egerek/patkányok és valószínűleg bele is piszkítottak? Mert én nem! Meg szerintem a többiek sem.

Azt írod kegyetlen és hosszú halál. Na akkor ennyi erővel a macskát se engedjük be,aki van,hogy játszik a zsákmányával,sőt a mai macskák többnyire kedveltetésből vadásznak. Elroppantják az egér, patkány gerincét,aztán tovább állnak, a rágcsáló meg vergődik még 2-3 órán át... Bírom ezeket az okos "állatvédőket"...

2011. jan. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Platypus ***** válasza:
Ha a takarmányhoz hozzáfér az egér meg a patkány, az már régen rossz, mert teljesen nem lehet őket kiirtani. Vagy ha valamilyen csoda folytán mégis sikerül, akkor hamarosan jönni fognak újak a szomszédból. Az egyetlen igazi megoldás, ha a magtárat patkánybiztossá alakítjátok. Nem igaz, hogy a patkányokat nem lehet kizárni, ha a lyukat üvegcserepekkel kevert cementtel tapasztják be, azt garantáltan nem tudják kirágni. A haszonállatok környékén is találnak élelmet a rágcsálók, ezt nem nagyon lehet kiküszöbölni. A patkányfogó kutya jó megoldás erre. Vannak olyan szakemberek, akiket pénzért ki lehet hívni, és kutyával és vadászgörénnyel megritkítják az állományt.
2011. jan. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia! Az mme honlapján nagyon sokféle odú kapható, ebben benn van a kuvik-odú is. Telepíts baglyokat a közelbe odúval, csak tudjanak a magtárba bejárni! Hidd el, feleszik a patkányokat, egereket onnan. és még védted is a környezetet.
2011. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy jó házi macska is megteszi a dolgát, de két óránál többre ne zárd be oda, mert beleszarik a terménybe, ha pl hordóban van. Nálunk a két macska mindent fog, patkányhoz esetleg lehetne vadászgörényt alkalmazni.
2011. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólokkal, a macska a legpraktikusabb.
2011. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!