Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm púpos háttal,...

A hörcsögöm púpos háttal, görnyedten mászkál, (látszik, hogy erőlködik szegény, és szenved) összevissza forog, mindig felborul, az egyik szeme körül piros és szerintem kicsit a szőre is kihullott ott. /? (lent, mert túl hosszú)

Figyelt kérdés

..., és nem igazán van széklete, szóval én a székrekedésre gyanakszom. Ezt tudom itthon kezelni, vagy el kéne vinni állatorvoshoz?

Olvastam, hogy zöldeket adjak neki, azt eszi is, a kajájából is eszik, meg azt olvastam még, hogy olívaolajat lehet neki csöpögtetni, csöppentettem is neki egy kicsit, azt is készségesen lenyelte. Szegényt annyira sajnálom. Tudok még valamit tenni érte? Ebbe így belehal, ha nem viszem el állatorvoshoz?


2011. jan. 13. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát eléggé olyan szaga van a dolognak, hogy valami megállt a pocijában. Nincs bent nála olyan dolog amit megehetett és attól van baja?

Egyébként célszer elvinni orvoshoz, nehogy később már késő legyen...

2011. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jason Becker válasza:

Könnyen lehet bélcsavarodás-gyanús a hörcsögöd...de a szeméhez ennek semmi köze szerintem.

Ahogy az előttem szóló írta, megállhatott benne valami... :O

2011. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha, köszi, most már amúgy sokkal jobban van a szeme se piros, meg a szőre is mindenhol sokkal szebb, úgyhogy szerintem (remélem) meggyógyul(t). :)
2011. jan. 19. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!