Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire normális dolog,...

Mennyire normális dolog, mennyire jó környezet egy kis nyuszinak egy panel lakás? Ugyanannyira jól érezheti magát egy ilyen helyen mintha pl egy udvarban lehetne, vagy hasonló helyeken?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát az igazat megvalva,nem olyan jól érzi magát mint az udvaron,sőt talán kilóméterhiányos lesz:D
2009. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ja persze, beszélsz itt hülyeségeket...

az én nyulam is lakásban tartott,naponta min. 3x ki van engedve,hogy szaladgáljon,és köszini,jól érzi magát..

lakásban is lehet nyulat tartani(sőt jobb is..),de fontos,hogy megfelelően le legyen mozgatva.


további fontos dolgok a nyúltartással kapcsolatban:

-állandóan legyen élőtte friss víz/széna

-évente egyszer(lehetőleg tavasz)oltatani kell 2 fajta betegség ellen,a lakásban tartottat is!!!

-ivartalaníttasd,így akár 10-12 évig is élhet

-vegyél neki minőségi kaját


ha kérdésed van anyúltartással kapcsolatban írj a mail címemre: kovacs.piroska47@freemail.hu

2009. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
kébzeld nem vagyok "hülye" nekem is volt nyulam és sokkal jobban szeretett a kertbe lenni mint a lakásban gubbasztani...."beszélsz már hülyeségeket,,
2009. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

érdekes a miénk a lakásban is imád lenni...

és nincs kilométer hiánya,mert órákat rohangál,játszik,nem csak gubbaszt...

2009. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

A kéPzeld és nem kébzeld.

On.

2009. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen mínuszokban nem raknám ki a drágáimat. A panel nem a lehető legideálisabb, de nem is rossz megoldás. Nálunk van kert, nyáron kint is futkározhatnak, pórázzal ki is tudom őket vinni a közeli füves helyre.
2009. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne vitatkozzatok a nyuszók nevében, ők úgysem tudják elmondani nekik hol jó.:) De viccet félretéve szerintem lakásban is tud egy nyuszi ugyanolyan boldog lenni mint kinnt, sőt! Ha eleget játszunk,foglalkozunk vele, sokat van kinnt és jól van tartva akkor elégedett lesz. Nekem is van itt a 7. emeleti panel lakásomban egy törpenyuszi és köszöni nagyon jól van, játékos, eleven, csintalan.:)
2009. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezt a sok sok választ! :) Aranyosak vagytok, és örömmel hallom, hogy azért atöbbség szerint tökéletes neki a panel is.. :) és amugy meg amikor tehetem levinném pórázas megoldással sétálgatni + itthon bennt is kiengedném.. :) Hát márcsak rákell venni a szülőket :) Még1x köszi a sok gyors választ :)
2009. febr. 2. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt nyuszim 7 évig élt. világéletemben panelban laktunk a családunkkal, a nyuszi így is teljes életet élt, nem hízott el meg semmi. (igaz itt egész nap arra mehetett amerre akart, mivel szobatisztán vettük)

persze ehhez az is kell, hogy törpenyúl, vagy valami kisebb nyuszi legyen, mert a nagy házinyúl, nem hiszem, hogy élvezné ezt a helyzetet :D

2009. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!