Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mibe tartsam a hörim?

Mibe tartsam a hörim?

Figyelt kérdés
mert most egy kicsi akváriumba van , és nem tudom hogy abban szerete ,vagy legyen nagyobb..vagy ikább ketrecbe tegyem .. :/
2011. jan. 19. 16:22
1 2
 1/13 anonim válasza:

szia!

az akvárium jó neki csak férjen el benne egy kerék amiben szaladgálhat egy kis házikó, etetőtál meg a homokfürdője kényelmesen, az elég neki és persze foglalkozz vele sokat akkor kezes és kedves lesz:D

egy tenyésztő

2011. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Platypus ***** válasza:
A ketrecek előnyösebbek, jobban szellőznek és tudnak mászkálni a rácsokon. Viszont ha túl kicsi ketrecet veszel, akkor unalmában rászokhat a rácsrágásra.
2011. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az akváriumban megfullad. Amire te gondolsz, azt terráriumnak hívják. Különbség nincs, de míg az egyikbe halakat tartunk, addig a másikba hörcsögöket, kígyókat...stb
2011. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem ketrecbe, a mostani is és az előzők is abba voltak és jó volt nekik :D Enyém csak néha rágcsálja a rácsot de ez végülis jó mert koptatja vele as fogát :)
2011. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem nem terrárium hanem akvárium .. és tudom mi a külömbség de eltört amit kaptam hozzá ,.. :/ ezért nem volt más . majd veszek egyet neki . és köszi azért :)
2011. jan. 19. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy most rendes választ adjak.


Ketrec! Az én hörim is abban volt. Bár mivel nagy ész volt, mindig kinyitotta valahogy. Nem sűrűn, de megoldotta :DD

2011. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

már miért fulladna meg az akváriumban ha a teteje nyitott??? még jobb is mert magasabb és nem bír kimászni mint a terrásból! a ketrecekről meg annyit hogy nekem van három nagy Rotastakom is ami aztán minden csak nem unalamas mégis rágják a rácsot elég idegesítő tud lenni!

első voltam!

2011. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Legna válasza:

Az akvárium és a terrárium ugyanúgy NÉZHET ki.

Az akváriumban víz van, a terráriumban pedig szárazföldi állatok. pl. tengerimalac, gabonasikló és hasonlók.

Mindkettő üvegből van, különböző méretben kaphatóak, csak az állatnak szükséges kiegészítőket rakod bele. Ez full evidens.

Az üvegvastagságra kell figyelni az akváriumnál, hiszen ha halakat tartunk benne, fontos, hogy a víz mennyiségét/súlyát kibírja.


Ezért írta az egyik válaszoló, hogy az akváriumban megfulladna....:)

2011. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oké köszi .. majd figyelek rá .. meg mondom lesz neki másik .. a kérdés a ketrec-és a terrárium között volt.
2011. jan. 21. 14:26
 10/13 Legna válasza:
én terráriumban tartom, sok játék van benne, amivel elfoglalja magát, a ketrecben csak baj volt vele. Az esetemben törpehöriről van szó, többször megsérült a lába a rácsokba beleakadt, és koszt csinált maga körül. bár jobban szellőzik ez tény, de még nyáron sincs ezzel probléma, mert mi is használunk olyankor páraelszívót.
2011. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!