Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miskolcon van törpehörcsög...

Miskolcon van törpehörcsög tenyészet?

Figyelt kérdés
csak mert minden hol keresem és nem találok:(
2011. jan. 20. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj be a Mesecukrászda mögötti állatkereskedésbe, ott a házak aljában az utolsó. Ő tud neked segíteni, kérdezd őt. (Amúgy azért gondolom, mert múlt héten voltam ott bevásárolni, és pont akkor vittek be egy alom törpehörit, akkor lettek elválasztva. Olyan, aki tartja sok van. És az a boltos ért hozzá, azért oda járok.)

Amúgy miért akarsz hörcsögöt tenyésztőtől venni? :) Nincs különbség tenyésztett és kereskedéses hörcsög között. Nem lehet őket egyénileg jelölni, mint pl a nyulakat a tetoválással, a törzskönyv is nevetséges. Nem lesz kevésbé egészséges, mint a "tenyésztőé". Egyik sem hosszabb életű, bárhol veszed, pár évig élnek csak. Ráadásul a tenyésztő is pont ugyanolyan helyen tartja őket, mint egy gondos kereskedő.

A lényeg, fiatal állatot vegyél.

2011. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én miskolci vagyok, és nemsokára tenyésztésbe fogok. Miskolcon még sajnos nincsen tenyésztő, így nekem is messzebbről kell beszereznem a nőstényemet(hím már van). Ha tudsz várni pár hetet + a vemhességi + felnevelős időt, szívesen adok el neked(ha jó helye lesz:)
2011. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!