Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Új háziállatnak törpenyúl?

Új háziállatnak törpenyúl?

Figyelt kérdés

Lakásban szeretnék tartani törpenyulat, viszont lenne néhány kérdésem...Van egy házinyulam, bak. Állandóan jelöl, ás, ő az első olyan nyulam aki nem rág folyamatosan...


Viszont lakásban nőstény nyulat szeretnék tartani. Igaz hogy ezek kezelhetőbbek? Gondolom nem jelölgetnek. És a lakásban a nyúl hogyan oldja meg az ásást?


2011. jan. 22. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

először is: teljesen támogatom az ötletet! (én is nyuszitartó vagyok :D


nekem is nőstény nyuszim van, és tényleg könnyen kezelhető. jelölgetni nem jelölget, egy-egy bogyót elejt, de ezt nem tudják szabályozni, pisilni nem pisil a padlóra, mert van neki kis almostálcája, arra intézi. nem szokott ásni-mivel nincs neki hova- hanem gyakorlatilag non stop rohangál a házban, meg vannak neki játékai-alagút, labda, plüss-úgyhogy eszébe sem jut ásni:)


sok sikert a nyuszihoz!:)

2011. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ilyen a bakod, mert nincs ivartalanítva. Ezt mindenképp meg kell csináltatnod, főleg ha lesz egy nőstényed.

Egyébként én úgy tudom, hogy a nőstényeg agresszívabbak, harapósabbak. De ha egyszer bakod van, akkor amellé csak lányka mehet. Majd őt is ivartalanítsd, akkor kezesebb lesz.


De mégegyszer elmondom: legalább az egyiket ivartalanítanod kell majd!!! Nincs apelláta.

2011. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nekem nincs ivartalanítva, mégsem harap... mondjuk attól is függ, mennyire van kézhez szokva a nyussz
2011. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!