Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy játszak a tengerimalacaim...

Hogy játszak a tengerimalacaimmal amit ők is élveznek? Lány van van (testvérek

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 21:11
 1/3 Kiskacsa Fürdik ***** válasza:

Szia!

A tengerimalackák nem nagyon szoktak játszani. Ha mégis, akkor azt úgy csinálják, mint a kis gidák. :) 4 lábbal ugrálnak a levegőbe, és kergetőznek. Kb itt merül ki nekik a játékosság.

Mint tudod, a ragadozók és a mindenevők sajátossága a játék. Nekik a játék a túlélésükhöz szükséges, így gyakorolják be azokat a fogásokat, amikkel majd leterítik a prédájukat. Mivel a malackák szigorúan növényevők, nincs szükségük ilyesfajta tapasztalatgyűjtésre, ezért olyan nagy hancúrozásra, mint pl egy kutyánál, vagy cicánál, ne számíts.

Avval tudod boldoggá tenni, hogy gügyörészel neki, hagyod, hogy nyalogassa az ujjadat, és sokat simogatod! :)

2011. jan. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simogatod, gyömöszölöd(finoman)és legnagyobban szereted,csak ne vidd tulásba, mert ha megharap mész az orvoshoz(velem is ez történt)!
2011. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kiskacsa Fürdik ***** válasza:
A tengerimalac csak azt harapja meg, aki bántja. Egyébként nem harapnak! :) 7 év alatt egyszer harapott meg malacka, mert rosszul fogtam meg véletlenül, de akkor még nagyon kezdő voltam. Tenyésztek, szóval jó pár malacom volt már. Biztosíthatlak afelől, hogy nem harapnak!
2011. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!