Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy tengerimalacot hogy kap...

Egy tengerimalacot hogy kap el egy ragadozó?

Figyelt kérdés
Nekem olyan gyorsan tudnak futni, percekig kergetem őket, hogy kivegyem, hogy nem értem. Egy ragadozó hogy kapja el, amikor ilyen gyorsak? Úgy tudom sok ragadozó eszi Peruban a malacokat.
2011. jan. 22. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a ragadozó ügyesebb, mint te. Az nem kergeti őket percekig, hanem lesből csap le rájuk. :D
2011. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
26%

gyorsak?? nemár :DDD

iszonyú lassúak ráadásul vakok is :D

2011. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha ijesztgeted őket... Félnek tőled azért menekülnek. Nyújtsd be a kezed és várj, hogy ők barátkozzanak veled. (Azért figyelj oda, ne a tv-t nézd közben, mert még a végén a sok kergetésért cserébe bosszúból lerágják. :P)
2011. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A másokiknak egyáltalán nem lassúak csak ha akarnak és nagyot ugranak és ha vakok lennének mindennek neki mennének a szobámban!!
2011. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ügyesebbek, gyorsabbak, lesből támadnak. Ennyi az egész. Nem véletlenül ők a ragadozók...
2011. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A másodiknak: Igazán nagyon gyorsak, énis csak nézek, úgy száguldozik a malackám a szobámbam. Hogy lenne már vak? Van kéz szép kicsi gombszeme amivel édesen néz :P És LÁT!

A kérdésre: gondolom mert felülről csap le rá, nagyon hirtelen, a kis malackának pedig nincs ideje észlelni mi történik, mire észreveszi a madarat, már késő, nincs ideje elfutni :( :'(

2011. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!