Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszimnak valami baja van!?

A nyuszimnak valami baja van!?

Figyelt kérdés
A nyuszim tegnap és ma sem evett semmit,szénát se tényleg semmit bár tegnap egy fél répát meg evett,de sajnos csak ennyi.Kedvetlen lett és csak gubbaszt.Nem tudom mi baja lehet..:(
2011. jan. 23. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
A gubbasztás nagyon nem jó jel. Etesd fecskendőből és itasd, nehogy kiszáradjon. Jó lenne minél hamarabb elvinni orvoshoz, mert a gubbasztás már a végső stádium!
2011. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Inni iszik az előbb is ivott..Köszi a választ én is gondoltam már rá de még várok egy kicsit,mert ő kiskorától kezdve mindig így szokott ülni.::)Nem szeretném ha valami baja lenne:((
2011. jan. 23. 09:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne most elvinni orvoshoz,nehogy késő legyen.A nyulak könnyen megfáznak pl. ha szellőztetsz a szobába.Nem lehet,hogy túl nagyra nőtt a foga?Bármi baja lehet,dokihoz kellene vinned.
2011. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyi azért vidd el dokihoz, mert ha neadjisten történne valami nem lenne jó magadat hibáztatni hogy jajj mi lett volna ha mégis elviszem orvoshoz! Légyszi vidd el!
2011. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben van ..:(Csak ne legyen semmi baja.6 évesÉs nagyon szeretem!:((
2011. jan. 23. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Na elvitted orvoshoz? Jól van?

Remélem meggyógyul :)

2011. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne vinni, a nyulaknál a gubbasztás és a nem evés egyértelműen betegség jele.
2011. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszokat.Most volt itt a doki és azt mondta hogy tüdőgyulladása van ami nem feltétlenül azt jelenti hogy rájött a hideg levegő hanem valamilyen vírusos nyavalyája van.Ha keddig nem javul akkor újra ki kell hívni.És még egyszer köszi a válaszokat!
2011. jan. 23. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:
És adott neki valami gyógyszert? Vagy csak megvizsgálta?
2011. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze kapott két db szurit az egyik az ilyen erősítő a másik pedig ilyen erre való injekció.Egyébként már sokkal jobban van,már evett is:)Most jöttem rá hogy mennyire szeretem.:)
2011. jan. 23. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!