Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyéb tudnivaló erről a...

Egyéb tudnivaló erről a hörifajtáról? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 24. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:

sok tapasztalatom nincs...de nagyon vigyázz velük!!!!tudom sokan szeretik,de én már nagyon nem!!

nekünk régen voltak..szépen elvoltak EGY DARABIG,egyszer amikor hazamentem láttam hogy az egyik megette a másikat

2011. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minden ember, aki ráunt a hörcsögére ezzel jön, hogy fuj milyen gusztustalanok, mert megette az egyik a másikat. Jobb ha tudod, az a te sarad, mivel ilyenkor az állatnak fehérje hiánya van, azért hajlamos megenni a kicsiket, illetve a párját. Nálam 3 pár volt, egyik sem bántotta a másikat.


Szerintem intelligens kis állatok, természetétől függően ragaszkodók. A hörcsögeim közül 3 ilyen ragaszkodó természetű állat volt /van. De van egy hörim, aki elég butuska, láthatóan nem olyan intelligens, mint a többi hörcsögöm. De ettől függetlenül ő is szerethető, talán ő épp azért, mert nem olyan talpraesett, mint a társai.

2011. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat! :)
2011. jan. 25. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem van 1. Nagyon édes. Imádom!!! Azt mondják h főleg éjjel aktív. Az enyém mindig... most is... :))) Am mit akarsz tudni? Szívesen válaszolok.
2011. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát hoyg tényleg büdös e meg hoyg tényleg betegséget terjeszt-e meg lyenek! :)
2011. jan. 26. 17:22
 6/10 anonim válasza:

Dehogy semmilyen betegséget nem terjeszt ha egészséges.és egyáltalán nem büdös.Annyi az egész hogy kb hetente kell cserélni az almot,mert ilyenkor az szokott bebüdösödni egy kissé de hogyha közel hajolunk hozzá akkor lehet csak érezni.

Hát a tapasztalatom: mindenkinek ilyen hörit ajánlok.van 1 most már több mint féléves,és imádni való... annyira szeretem.nagyon kedves,néha harapdál de megnyugszik ha adok neki kaját.az enyém sokat alszik,és boldog :)

2011. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22:28-as!

A törpehöri magányos állat!!!! Ne vegyél úgy állatot, hogy nem tudod gondozni, eltartani!! Felelőtlen vagy, és buta!!!! Hogy lehet ennyi eszed???

2011. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16:55-ös vagyok

Neem, nem büdös és nem terjesz semmilyen betegséget!^^ Heti 1x takarítom és nem lehet akkor se érezni az alom szagát. Sok gyümit adjál neki. Az imádják!! :D Ha akarsz még kérdezni írj priviben! :D

2011. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj, midig ezzel ijesztgetik a gyerekeket, hogy büdös meg betegséget terjeszt!! Az ilyen hörcsögöknek többszáz generációja élte már le az életét háziállatként, ha volt is az őseinek betegsége, az mára régen kiveszett belőle a tenyésztés során. 1 db hörcsög, 1 héten 1-szer takarítva szagtalan. Nekem is volt 2. 30X50-es alapterületű terráriumban békésen eléldegéltek egymás mellett, pedig mindkettő fiú volt! Nagy hely kell nekik, jól kell etetni és hetente takarítani, ez minden.

A dzsungáriai törpe aranyos jószág, érdekessége, hogy néha kifehéredik. Ilyenkor veszi fel a téli bundát, de a hobbiállatok megzavarodnak, van amelyik sose lesz fehér, van amelyik időszakosan, van amelyik egész életében fehér marad. Egyébként szinte semmi különbség sincs az aranyhörcsöghöz képest, csak kisebbek.

2011. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19.10!

úgy van ennyi eszem hogy a "hozzáértő" emberek azt mondták.....nem tudhattam hogy csak idézőjelesen lehet ezt mondani rájuk..

2011. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!