Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Terrárium vagy ketrec jobb...

Terrárium vagy ketrec jobb egy dzsungáriai törpehörinek? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
A ketrec, mert jobban szellőzik, és a terráriumnál csak felülről lehet benyúlni, ezeket az állatokat pedig a ragadozók felülről kapják el, így félősebbek lesznek.
2011. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem a hörim akváriumban él :D:D (persze víz nélkül)

Nem fél, és így könnyebb benyúlni hozzá.

2011. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, végülis ez is állatfüggő szerintem :D csak nekem is inkább a ketrecet ajánlották. Viszont tényleg jobban szellőzik.
2011. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Takarítás és szag végett jobb a ketrec, meg azon tud mászkálni még. De ha éppen csak terrárium van otthon az is megfelelő, de sűrűbben kell pucolni.
2011. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és első voltam (meg 3.)
2011. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyukám hörije ketrecben van, és nagyon félős. Főleg akkor retten meg, ha kinyitják a ketrec ajtaját! Persze ez is höri függő! Én is sok pártoló és sok ellenvéleményt is olvastam a ketrecről! Szerintem tedd abba ami van otthon, vagy kérdezd meg az állatkereskedőt h melyiket ajánlja, vagy csak egyszerűen vedd azt ami az olcsóbb! A höri úgyis megszokja!

2. voltam

2011. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! ^^

am most ketrece van csak szntem kicsi, ezért akarok neki új helyet és sok helyen olvastam h ketrec nem annyira jó és azt is h a terrárium nem jó. :D

2011. jan. 25. 19:45
 8/9 Brigi ^^ ***** válasza:
Az én hörim ketrecben volt és nagyon szerette. Semmi baja nem volt vele, sőt! Egész nap azon függeszkedett, jó testmozgás volt neki. Nem kellet így túl sok "játékot" vennem, mert elvolt vele. Persze betettem egy kisházat, amibe ha szeretett volna, akkor elbújt, így nem is volt félős.
2011. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyémek is ketrecben vannak. Egyszer ketrec híján tartottam az egyiket terráriumban, de az addig bűbáj, bújós hörcsögömből egy dühöngő őrült lett. Amint ketrecbe tettem, újra kedves, dédelgetni való hörcsög lett. Azóta csak vészhelyzet esetén használok terráriumot, bár akkor se hobbiból tettem bele...

Én ketrec párti vagyok.

2011. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!