Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalackámat mától...

Tengerimalackámat mától orvosi javaslatra fecskendővel etetjük-itatjuk. Meddig lehet ezt az állapotot fenntartani?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy hány napig lehet így életben tartani?Mennyi idő múlva kellene,hogy már magától egyen?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jan. 27. 19:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha ügyesen tápláljátok és a szükséges gyógyszereket megkapta, illetve csak vitaminhiány a legyengülés oka, akkor 1 hét alatt mutatkozni kell az eredménynek. Negativ értelemben is...
2011. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!!
2011. jan. 27. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Az egyik malackámat pár éve 3 hónapig tápláltam fecskendőből. Az, hogy mikor javul, a betegség jellegétől is függ, illetve sajnos az orvos hozzáértése is sokat nyom a latba. Ilyenkor nagyon fontos, hogy kapjon probiotikumot (Laktiferm por vagy BioLapis) és C vitamint (én Cebiont használok).
2011. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az etetés még nehezen megy,mert vad a kismalackánk,de próbáljuk!És bizakodunk!

2011. jan. 27. 22:32
 5/12 Rikimisi ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ!!!Mi a betegsége,milyen kezelést kapott és természetesen a lényeg a hozzáértő doki!!!

Én hat hónapig is etettem már malackát fecsiből(természetesen egy hozzáértő doki felügyelete mellett!)Mivel nem eszik szénát így a fogai a mesterséges táplálás alatt különös figyelmet ígényelnek!!

www.gemon.ro oldalon részletes leírást találsz a mesterséges etetéssel kapcsolatba és rengeteg más hasznos infót is!!A fórumot is érdemes olvasgatni,ott is sok témába válaszokat találsz!!Ha nem,akkor kérdezz bátran!!

2011. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egy daganat van a fülébe,étvágytalan,lefogyott,a túlnőtt fogát levágták,próbálgatna szegény enni,de látszik hogy a foga miatt nem tud.De nem adjuk fel!

2011. jan. 28. 08:58
 7/12 anonim ***** válasza:

és mit adsz neki fecskendőből?

vigyázz,ne legyen se túl híg,se túl folyékony...

2011. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bébiétel (burgonya és húsmentes),c vitamin,orvos által adott tápszer,korpa.

Ezeket eszegeti az én kis Malackám több-kevesebb sikerrel..

2011. jan. 28. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:

mi az orvos által adott tápszer? abból mennyit kell megennie?

bébiételt higitsd mindenképp

2011. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gastroferm M-Vit, Multi C Mulgat, Fibreplex.Ezeket adjuk neki,de semmit nem változott még szegénykém..
2011. jan. 29. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!