Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS SOS SOS SOS SOS SOSHogy...

SOS SOS SOS SOS SOS SOSHogy tudnék felnevelni 8db elárvult kisegeret? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Táncoló egérkéim elvesztették mamájukat! még csukva van a szemük! hogy tudnám felnevelni őket? milyen kaját, tejet adjak nekik? Fecskendővel próbáltam etetni őket de nem vagyok biztos benne h le is nyeltek a tejből!
2011. jan. 29. 10:18
 1/10 anonim válasza:
Szerintem próbálj megkérdezni egy állatorvost.
2011. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fecskendő, csecsemőtápszer, sűrű etetés, de dokit kérdezz meg, hátha van jobb tippje
2011. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
őket kérdezheted: [link]
2011. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írtam privit egy állatkerti állatgondozó számával, ő fog tudni segíteni.
2011. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek? Cseppentőből etesd őket nagyjából óránként, higított tehéntejjel. Amikor már látszik az oldalukon egy fehér folt, akkor már tudod, hogy ettek. A legjobb az lenne, ha tudnál keresni nekik egy pótmamát.
2011. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 10:33"

Nem háziegérről, hanem állatkereskedésben vásárolt, "tiszta" egér utódairól van szó. (amúgy én sem tudnék egeret tartani)

2011. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb óránként kell őket etetni fecskendőből tejszínt keverve mézzel kicsit megmelegítve, de ne legyen túl forró. Fontos hogy melegen legyenek tartva, mondjuk egy lámpával és ha zokniba teszel felmelegített sót, azt berakni melléjük. Illetve adni lehet nekik Calo pet pasztát és állatkereskedésben kapható macskatejet. Hány naposak? Egyedül vannak vagy van valaki (pl apa) aki melegíti őket?
2011. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tejszines,tehéntejes válaszokat nehogy megfogadd,az ő gyomruk nem birja...


csecsemőtápszert kicsit sűrűbbre csináld mint a babáknak kell,langyosan azt add nekik

a legkisebb fecskendőt vedd,mert pici szájuk van


illetve állatorvos,adjon vitamint amit bele tudsz keverni a tápszerbe

kb 1 hétig csak ezt eszik majd,utána már elkezdheted hozzáadni a többit amit amugy is ennének

2011. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tojás sárgája tökéletes. az mindent tartalmaz amire szükségük van. a tojássárgája minden kisállatban adható.
2011. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A Calo pet jó nekik???? én a görényemnek szoktam abból adni! még nincsenek 2 hetesek, mert a szemük még nem nyílt ki(az elvileg 12 naposan nyílik nekik)! a lámpafényt gyűlölik ennek ellenére! Szal bocsi de szerintem nem lámpafénynél kellene őket melegen tartani egy dobozba raktam őket és azt rá a radiátorra, így nincs túl melegük sem és semmi esetre sem fáznak!

Az egérmérges kommentelőnek inkább nem is írok semmit! nem lenne kultúrált!

2011. jan. 30. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!