Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani egy törpehöri nemét, korát?

Figyelt kérdés
És mennyi idő kell, hogy megszokjon/bízzon bennem?
2011. jan. 30. 09:44
 1/6 anonim válasza:

[link]


A korukat nem tudom.

2011. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. jan. 30. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mikor szokik meg téged, hogy hol veszed. Ha tenyésztőtől akk általában már kézhez van szokva és akk 1-2 nap alatt át szokik hozzád.

Amúgy nagyon édesek! :) Én imádom az enyémet! :D

2011. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
múlthét péntek óta van meg, még nem szokott meg! De naon aranyos!
2011. febr. 2. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:

A nemüket én mindig próbáltam megállapítani, dehát nem akartam állandóana hátára fordítani, mert azt nem díjazta. Mindegy is volt, mert egyedül tartottam.

Két hörimenk is azt mondták, hogy fiú (mert azt kértem), de utólag kiderült, hogy valószínűleg lányok voltak, mert a jelenlegi hörimen látszik, hogy fiú (a fenekénél lent "csúcsosabb", azok a heréi).

A korát úgy lehet, hogy a fiatalabbak kisebbek, picit vékonyabbak (nézz meg pl. egy állatkereskedésben egy anyahörit, hogy a tiédhez képest mekkora), illetve a szőrükről. Két-három hónapos korukig olyan pelyhesek még: vékonyka sűrű szőrök "lógnak ki" a bundájuk felületéből (nézd meg a hörit pl. TV-vel a háttérben).

2011. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké.köszi :)
2011. febr. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!