Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Görényt otthon lehet hagyni...

Görényt otthon lehet hagyni két napra egyedül?

Figyelt kérdés
Még nincs görényem, de szeretnék majd egyet. Azonban néha kb 2-3 havonta előfordulna hogy el kell mennem 2 napra (péntek délutántól, vasárnap délutánig) és ilyenkor nem biztos hogy mindig találnék olyat aki vígyázna rá. Kibírná egyedül ezt a két napot? Természetesen kapna önitatóba elegendő vízet és kaját is.
2011. jan. 30. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát... ugyanannyira hagynám magára, mint egy 5-6 éves gyereket... Persze nem biztos hogy meghalna, de nagyon-nagyon rosszul érezné magát, és ettől megbetegedne.

Csak akkor vállald egy kis-görény gondozását, ha az ilyen alkalmakon el tudnád szállásolni egy másik görénygazdinál, aki foglalkozna vele az ő állatkáival együtt.

2011. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekünk 7évig volt meg a görényünk (szegényke már meghalt) 2-3 szor előfordult hogy otthon kellett hagy mert elmentünk nyaralni. ilyenkor betettük egy kis szobába, 1 vödör viz(tényleg vödör volt!) + 1 doboz száraz cica kaja (kitekat) Semmi baja nem volt mikor hazaértünk csak takaritani kellett mert sok kaki volt.
2011. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem a szobában gondoltam, egyedül úgy nem hagynám nehogy beszorúljon vhová, vagy egyebek. Hanem lenne egy nagy átalakított akasztós ruhásszekrénye (rácsos, belül polcokkal, bújócsövekkel, mászórudakkal, hintaággyal, odúval) itt lenne amíg egyedűl van. És természetesen nem pici korában.
2011. jan. 30. 11:47
 4/5 anonim válasza:
elég jónak hangzik, szerintem az ötleted nem rossz.
2011. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne baja, és tök kreatív a megoldás, de nem ártana ha valaki ránézne :/ Meg az kérdéses, hogy nem falja-e be az összes kaját egy nap alatt.
2011. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!