Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Éjjel kint tarthatom a nyulama...

Éjjel kint tarthatom a nyulamat szabadon a lakásban?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam hogy csak felügyelettel engedhetem ki, de ha elteszünk minden vezetéket kiengedhetem éjszakára? Reggelre nem szar össze mindent?
2011. jan. 30. 14:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
nekünk kint van egész nap a szobában, de az csak az övé, és bogyózik kint is, nemcsak a ketijében.
2011. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne engedd ki, bármi történhet vele, miközben te békésen alszol. Nem gondolhatsz mindenre.
2011. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha szobatiszta és nyitvamarad neki elérhető helyen a ketrece, akkor csak oda fogja végezni a dolgát. Én azonban mégse ajánlanám, hogy szabadon engedd éjszakára. Lehet, hogy eltettél minden veszélyeset, de hidd el, nyúl előtt semmi sincs biztonságban. :)

Inkább ne csináld.

2011. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen, és igen.

Kiengedheted, de tuti mindent összeszar.

2011. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat! Amm még nincs nyulam, milyet ajánlotok? Szerintem nagyon cuki a mini kosorrú!
2011. jan. 30. 14:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Az, h mindent összeszar -e, az csak szocializáció kérdése. Az enyém pl. visszajár a ketrecébe.

Szóval ha napközben kint van, és nincs semmi gond (se kaki, se pisi, sem olyan dolog, amit összerághatna), akkor kinthagyhatod éjszakára is.

2011. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mielőtt nyulat szeretnél, kérlek olvass utána.

Ha gondolod, van egy összerendezett rövid tájékoztatóm a nyuszitartásról.

HA gondolod írj, privit, átküldöm.

Viszont légyszives: nyulat, csak nyúltenyésztőtől.

Van egy-két mini kosorrú tenyésztő, oket szívesen ajánlom.

Arrakészülj, rendszeresen oltatni kell őket.


Én nem merem kinnhagyni éjjelre, mert ha véletlen ráugrik a ketrecre, és beakad a lába, nem hallom meg.

Egy tapasztalt barátnőm is bezárja a nyuszikat a ketrecbe, amyg nem tud rájuk felügyelni (alszik, nincs otthon stb.). Jobb, hidd el a nyuszinak ésagazdinak is.

Némi tudatossággal nagyon könnyen lesznek a nyuszik szobatiszták. Enyémek csak a ketrecben bogyóznak,és az alomtálban pisilnek.

2011. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nekem is el tudnád küldeni azt az összefoglalót? Én is gondolkozom a nyúlvásárláson.

Nagyon megköszönném!

2011. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Szerintem ne hagyd kint éjszakára, bármi történhet vele. Ha szobatiszta akkor nem fog összevissza kakilni!

2011. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Küldtem egy mailt a mailcímemmel

Kérlek, arra válaszolj, mert itt pdf-et nem tudok csatolni

Örülök minden nyúltartónak

Tudok is most bébinyuszikat, és a Noé Állatotthonban is van örökbefogadható nyuszika.

Ha bármikor bármiben bárkinek segíthetek nyuszi ügyben, keressen bátran.

2011. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!