Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történhetett a hörimmel?...

Mi történhetett a hörimmel? (a kérdés túl rövid a magyarázat túl hosszú)

Figyelt kérdés
egészen 2 hetes kora óta én gondozom,nevelem stb...áprilisban lesz 1 éves. örültem neki hogy van egy olyan hörim ami nem harap,de elkiabáltam. 2 napja pontosan 3 órakor bebutul.elkezdi kaparni az akváriumot és mikor ki akarom(tam) venni akkor beleharapott az ujjamba.de az a furi hogy pontosan abba az időszakba. pl: reggel nem. segítsetek mi lehet a baja???????????
2011. jan. 30. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs valami háztartási vagy egéb elektromos eszköz közelében, ami 3 órakor valami fura hangot ad? Lehet, hogy csak a hörid hallja és ettől zavarodik meg.

Nálam a patkányok totál odavannak porszívózáskor...

2011. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak a tv van de nem ojan közel. elkezdi az akváriumot kaparni+hiperaktív lesz és nem lehet hozzá nyúlni.
2011. jan. 31. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet h nm bírja a terráriumot vagy nm tom... próbáld meg a ketrecet
2011. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hajni01 válasza:
hát mit szoktatok csinálni 3-kor?
2011. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bri11 válasza:
Hát jó kérdés.Nekem csak olyan volt amikor még a hörm nem szokta meg az új otthonát és egyfolytába csipogott vagy hogy is mondjam ilyen fura hangot adott ki.De utána vagy 5 hét múlva már nem,mert már megszokta a helyzetét.:)
2011. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bri11 válasza:
Esetleg még arra gondoltam így hirtelen,hogy lehet hogy ezzel jelzi nektek,hogy éhes vagy szomjas.Vagy pl nem foglalkozol vele eleget megunja és hiperaktív esz meg amit írtál...
2011. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bri11 válasza:
*lesz
2011. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fehérje hiány?
2017. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!