Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszik meddig bírják ki...

A nyuszik meddig bírják ki ilyen időben a szabadban?

Figyelt kérdés

Van a környékünkön egy ház, ahol egy nyuszi kinn lakik az udvaron. Mindig otvan, éjjel nappal, sőt a hóban is mászkál.

Nem fázik?


2011. febr. 2. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Fázni biztos fázik, jót meg biztos nem tesz neki, de igazából egy nyúl számára a nyár is rejteget ugyanannyi veszélyt, mint a hideg (szúnyogok, kullancsok és társaik). Én nem raktam volna ki a nyulam 10 fok alatt, de van olyan vastag bundájuk, hogy ne fagyjanak meg.
2011. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fázik, de akkor ugrál egy kicsit. Ha megfelelő a bundája, van rendes tápláléka és olyan vacka, ami valamennyire szigetelt, akkor nem lesz baja. Persze csak, ha hozzá van szoktatva a kinti hideghez (mindig is kint élt). A vadon élő nyulak sem fagynak meg. Persze, ha lakásból teszik ki, egyből a hidegbe, akkor már 10 fok körüli hőmérsékletnél is megfázhat, megbetegedhet és elpusztulhat.
2011. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
39%

Mi is kint tartjuk az egy szem nyuszinkat!! De hát mit csináljunk vele? Be azért mégse visszük már!!

Amúgy mi a ládát amiben van, jól körültekertük pokróccal! Hogy azért annyira ne fázzon! Szerintem túl fogja élni, vagyis remélem! :P

2011. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is kint van most is ,az itala meg 20 percenként befagy:S
2011. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nyulak erre vannak kitalálva - ugyanis a természetben ilyenkor máshol nem tudnak lenne, és mivel még nem haltak ki, ezért nem lesz töle semmi bajuk.
2011. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
ne úgy gondoljatok az állatokra mintha emberek lennének!!! nem lesz annak a nyúlnak semmi baja. ennyiből a a macskát is be lehetne vinni a szobába semmibe nem különbözik a két állat....am talán még a nyúlnak nagyobb szőre van mint a macskának. (pontosan nem tudom de majd este megnézem a nyulam szőrét:P)
2011. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha kinnti nyuszi és eddig is kinnt volt, növesztett téli bundit, ami melegen tartja, szóval hozzászokott a hideghez.. ha az enyém kimegy az erkélyre, kb. fél perc, és benn van, neki hideg van kinn, mivel lakásba van :D
2011. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

persze erre vannak kitalálva,de a természetben a föld alatt ásnak alagútrendszert ott azért jól bent marad a leveő és felmelegszik.

nekem is van nyuszim bent a szobában,köszöni jól van,én nem hagynám kint soha.de persze más ha valaki háziállítnak,vagy haszonállatnak tartja.

2011. febr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
31%
Miért pontoztatok le?
2011. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!