Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény szemprobléma?

Vadászgörény szemprobléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

van egy 8 éves vadászgörényem, aki kb. 10 napja a bal szemére hunyorog. Mivel nem használt neki sem a szemcsepp, sem a kamilla tea.

Ma elvittem orvoshoz, aki egy altatásos szemvizsgálatot ajánlott, mivel a szaruhártyáján látott egy sérülést.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mennyire veszélyes az altatás? volt-e már valakinek ilyen tapasztalat?

jah, és egyébként mennyibe kerülhet egy ilyen vizsgálat?


2011. febr. 3. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem beteg (a szemproblémától eltekintve), nincs legyengülve és nem túl öreg (nem tudom, hogy a göriknél a 8 év mennyire sok) akkor elvileg nincs különösebb kockázati tényező.
2011. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

egy 8 éves görény az már öreg. állítólag 8 évig élnek. bár van pár göri aki ezt megcáfolja. 10 11 éves görikkel is talkálkoztam már :)

Az állat orvos nem tudott ebben segíteni? mert sajna már tényleg öreg. lehet nem tenne jót neki. :(

2011. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!