Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagy baja lesz? Mit tehetnék?

Nagy baja lesz? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A tesóm (4 éves) egy cukros pufit (nem tudom mi a neve, ilyen vonat van a zacskóján) adott a 9 és fél hónapos Roborovszky hörimnek. Nem egyszer fordult ez már elő, hogy szegény állatot "műanyag" vackokkal etette, és nem tudom lesz- e baja, vagy hogy mit tegyek ellene? Anyuméknak, és mamámnak (aki vigyáz rá) is szóltam már, de csak tesznek a tányérba....
2011. febr. 3. 20:19
 1/1 Platypus ***** válasza:
Csak annyira lesz baja, mint neked, ha állandóan gyorséttermi kaján élsz. Nem egészséges, de ha párszor kap, az még nem ártalmas. Rendszeresen viszont nem tesz jót neki, elhízhat és megrövidíti az élettartamát. A felnőttekkel meg kéne értetni, hogy nem szabad. Ha a tesód annyira etetni akarja a hörcsögöt, akkor adjanak a kezébe sajtot, azt jobban is szereti a hörcsög és egészséges.
2011. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!