Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyenek a kisnyulak? Aranyosa...

Milyenek a kisnyulak? Aranyosak szerintetek? Véleményt kérek róluk!

Figyelt kérdés
már egyszer kitettem egy kérdést hogy az oroszlánfejű nyuszim egy sima házi nyúllal lett pároztatva.éshogy milyenek lesznek vajon. na hát a kisnyuszik már megvannak, holnap lesznek 2hetesek, szerintem cukik de kíváncsi vagyok hogy más mit gondol róluk! [link]
2011. febr. 3. 20:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

bocs itt vannak a képek

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 3. 20:58
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Gyönyörűek!

2011. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nagyoncukik

főleg a barna-fehér


az utolsó képen az fullfehér nyuszika?

2011. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jaaj, Uram Isten!!! Ha egy ilyen kis gombócot szutyongathatnék, mit nem adnék érte :D:D!!!Eszméletlen aranyosak!! Nekem is a tejszínes karamell tetszik ;) az olyan kis szőrös,de a fehér is nagyon aranyos.Adj nekem eggyeeeeet :D:D:D!
2011. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Hunter01 ***** válasza:
24%
LOL elvagytok :D a nyúl ugyanolyan haszonállat mint a tehén a sertés vagy a tyúk. Ennyi erővel tyúkot is tarthatnánk ketrecben és etethetnénk feleslegesen.
2011. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

20:59 vagyok

képzeld,mikor gyerek voltam,nekem 2 tyúkom meg egy nyuszim volt,hiába haszonállat...

a kérdezőé amugysem rendes házinyuszi,hanem oroszlánfejű keverék...

nekem most 3 tengerimalacom van,akkor azt meg minek etetem...neked se volt még háziállatod...


kérdező: csodaszépek,vigyázz rájuk

2011. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Hunter01 ***** válasza:
Van állatom nyugodj meg,Csehszlovák farkaskutya meg 1 pincsi
2011. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
az anyukájuk egy duplagénes oroszlánfejű törpenyuszi az apjuk egy sima házinyúl!
2011. febr. 3. 21:24
 9/16 A kérdező kommentje:
am nincs bennük 1hófehér nyuszi sem mindben van barnafolt vagy pötty. egy volt ami hófehér volt de ő elpusztult sajna:(
2011. febr. 3. 21:28
 10/16 Platypus ***** válasza:

Hunter01: Egy kínainak meg a te két kutyád lenne vágóállat. Mit szólnál, ha odajönne egy hozzád, és közölné veled, hogy miért szereted őket, amikor a fazékban a helyük?


A kisnyuszik tündériek, gratula a mamának a komplikációmentes szüléshez, neked meg sok szerencsét a gazdakereséshez!

2011. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!