Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet terhes egy 5 hetes...

Lehet terhes egy 5 hetes egér? És ha igen akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hete van nálunk és úgy vettem észre, hogy egyre nagyobb a hasa.:S Nehezebben mászik fel a háza tetejére most mint amikor megkaptam.

Csak azért kérdezem mert nem szeretnék kb.:10 kis egeret évente kb. 4-5-ször


2011. febr. 5. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan került hozzátok.Ha kereskedésből, feltételezem, hogy eladták vemhesen, ami lehet szándékos is, lehet véletlen is, én felvenném velük a kapcsolatot minnél előbb, elmondanám, mit tapasztaltam és rékérdeznék, hogy átveszik-e a kölyköket.Pénzt nem fogsz kapni, az biztos, de legalább "megszabadultok" tőlük.Egy egér még oké, de 10-12, hát igazi nyűg tud lenni.
2011. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Platypus ***** válasza:
Sajnos lehet terhes, ha boltból van akkor nem is biztos, hogy 5 hetes, lehet több is. Ha vemhes, akkor a picikből tarts meg legalább 1 lányt az anya mellé, a többit hirdesd meg a neten. Ha a boltba vissza is veszik a kisegereket, elég kérdéses a sorsuk, könnyen végezhetik kígyókajaként.
2011. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha egyedül van akkor nem lesznek kölykei, max most hogy még a kereskedésbe bepározták. Nézd ez most nked haszos lehet:

a a nőstény teherbe esett, azt biztosan észre fogjuk venni testsúlynövekedéséből és megváltozott viselkedéséből. Ellés után várjunk pár napot, és csak utána nézzük meg az egérbébiket. Nőstényünk biztos nem venné jó néven, ha háborgatnánk az újszülött almot. Nem is szabad rá haragudnunk, ha ebben az időszakban kissé agresszívabbá válik. Az egérkék rendkívül gyorsan fejlődnek, 3-4 hét után már elkülöníthetjük őket anyjuktól.

2011. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg vemhes. Tényleg tarts meg egy-két nőstény kölyköt mellé, hogy ne legyen egyedül.
2011. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

És még annyi hogy tenyészetből van és ebben a tenyészetben 4000 egér van .:S

2011. febr. 6. 17:27
 6/9 anonim ***** válasza:
4000 egér?! te jó isten, az már akkor egérgyár. Szerencsétlen állatok. Ha megszült az egered megírod ehhez a kérdéshez?
2011. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

végül nem szült de meghalt :(

úgy szerettem :'(

2011. márc. 18. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
szegény Vanda én is szerettem...RIP Vanda...♥♥♥
2011. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja utolsó vok ismerem a kérdezőt :)
2011. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!