Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nekem aranyhörcsögöm van, és...

Nekem aranyhörcsögöm van, és azt szeretné kérdezni, hogy mikortól fogja a forgót használni? Egyáltalán rájön?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek mindig elkezdték, amint betettem nekik. Pedig volt már vagy 25 hörcsögöm. A mostaninak felfüggesztettem, olyan magasan van, hogy éppen eléri a kezével. Megkapaszkodik, és felhúzza magát, aztán ha megunta, kiugrik. Erre is rögtön rájött.
2011. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi =) Bár én már beletenni is próbáltam, aztán forgattam neki, de csak kimászott belőle :S
2011. febr. 6. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, úgy nem fogja szeretni :) Hagyd bent, reggelre megtanulja :) Csak takard le valamivel, ne tudjon kimászni, mert nagyon találékonyak.
2011. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már több hetes, és csak belemászik és kimászik. Ennyi részéről a használata. Szóval nem értem én ezt :D :S
2011. febr. 6. 16:15
 5/7 A kérdező kommentje:
jaa. oké-oké leesett :$ :D xd
2011. febr. 6. 16:17
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mivel kéne letakarni, a textil leesik :(
2011. febr. 6. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy nagy deszkát vagy könyvet szoktam rátenni, azt nem tudja elmozdítani. 2-3 centi rés is elég neki, azon elég levegőt kap.
2011. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!