Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikortól lesz szelídebb az...

Mikortól lesz szelídebb az aranyhörcsögöm? Hogyan lehet könnyen kézhez szokatni?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy már több hete nálam van, és kézből eszik, kézbe is tudom venni nagyjából, de csak két kézzel, és nagyon fél ha simizni akarom. mitől van ez? hogy lehet szelídíteni?
2011. febr. 6. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
sok türelemmel.
2011. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát már sokmindent próbáltam. békén hagytam, simogatni próbáltam. de mindig visszahúzódik. van mikor meg is harap.
2011. febr. 6. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem való is mondta,türelemmel :). Gyakran vedd ki,simogasd,szoktasd magadhoz.Mieink teljesen el lettek kényeztetve,imádják,ha simogatjuk őket-szinte mozdulatlanok olyankor..Gyakran vannak kint,tényleg sokat foglalkozunk velük.Elejében kis méregzsákok voltak,volt eset,hogy hirtelen kiugrottak a kezőnkből,meg haraptak is.
2011. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) Én is suliból hazajövet egyből kiveszem ha fent van, simogatom, labdába teszem stb. :) Próbálok vele sokat foglalkozni. Ha időm engedi, szinte csak vele vagyok :)
2011. febr. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!