Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adhatok a hörcsögnek?

Adhatok a hörcsögnek?

Figyelt kérdés
Adhatok neki olasz felvágottat,párizsit,hust,vagy valami hasonlót?
2011. febr. 9. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz neki.A miénk imádja a párizsit:)
2011. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
A hörcsög rágcsáló te szerencsétlen, nem húsevő!! Ilyen ostobának minek állat... -.-
2011. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen rágcsáló de néha azért fehérjére is szüksége van nem?

Egyébként tegnap vettem és azért kérdeztem meg hogy tudjam hogy szabad-e nem tudom mit háborogsz:D

2011. febr. 9. 12:26
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor szoktak neki adni egy nagyon picit amikor kicsinyei lesznek, mert ugye a legtöbb megeszi őket. maradj inkább a zöldség-gyümölcs, sajt, és a nekik szánt eleség mellett.
2011. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

12:23 a másodiknak

EGY BAROM!

Mi az, hogy minek neki állat? Te p*cs! Miért szerinted nem kell neki hús is ? És az abba lévő vitaminok stb?

Nyugodtan adhatsz neki... Semmi baja nem lesz és szereti is...

Szerintem a 2. válaszoló gondolkodjon el magán mit is beszél és ilyen idegbetegnek nem kéne állat mint ő...


Szóval adj neki húst szüksége van rá...

2011. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg:www.horcsog.lap.hu-n, vagy a www.horcsogok.hupont.hu-n.
2011. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagy rodentologia.hu ott külön van minden fajta höri, állat és azon belül mindnél van etetés-itatás fórumrész
2011. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

ne adj neki!

az ebmber a romlott húst le tudja bontani,de egy höri nem!

ha a hús nem is romlott szügségesnek érzem,hogy mondjam akkor se adj neki!ha nem veszed észre és véletlen valami fertőzése van a húsnak meg is halhat a höri!

az én hörcsögöm is a párizsitól pusztult el!....

a lényeg a lényeg:nem szabad adni neki!

2011. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Baromság!

Adj neki nyugodtan gondolom nem romlottat akarsz neki adni szóval adj... A fehérjékre szüksége van a hörinek... A YoYo tápra is rá van írva/tesznek is bele ilyen féle fehérjéket.

2011. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Platypus ***** válasza:

Szerintem a párizsit meg a felvágottat inkább hanyagold. Tele van szójával, pácsóval, aromákkal meg minden ilyesmivel, ezekre semmi szüksége egy hörcsögnek. Sült vagy főtt hús, porcogós csont adható neki. Nyerset nem szabad, mert fertőző lehet. Értelemszerűen romlottat se, de ez normális embernek eszébe sem jutna. A sajt és a főtt tojás még nagyon jó fehérjeforrások.


A hörcsögök mindenevők, ahogy a legtöbb rágcsáló is. Szükségük van fehérjére.

2011. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!