Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki lehet-e vinni a tengerimala...

Mézesszamóca:D kérdése:

Ki lehet-e vinni a tengerimalacokat a szabadba? Érzékenyek a szúnyogcsípésre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 15:15
 1/8 tetris ***** válasza:
Szerintem ha ebben a hidegben kiviszed azt a kis jószágot, a szúnyogcsípés veszélye fogja a legkevésbé izgatni.
2011. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom nyáron gondolta..
2011. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én régen kivittem az enyémet.Élvezte és persze egész nap tömte a fejét.Estére azért ne hagyd kint.

Meg érdemes minden nap máshova rakni.Én egy almás ládát tettem rá,aminek a lécei közül kilát és kap levegőt is.Az bőven elég volt neki.

De sose hagyd egyedül!A macskák megkörnyékezhetik!


21/L

2011. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké nagyon köszönöm a válaszokat és igen nyáron gondoltam. Azért írtam ezt a szúnyogos dolgot mert szegény nyuszimnak is ebből lett betegsége:( Am nem kertesbe lakunk csak nyáron a nyaralónkba vagyunkj és hát gondoltam , h élvezni a kintlétet.
2011. febr. 9. 18:54
 5/8 Platypus ***** válasza:
A szúnyogok a myxomatózis nevű nyúlbetegséget terjesztik. Ez a kórokozó csak az üregi nyúlra és a tőle származó házi nyúlra veszélyes, de már a mezei nyúl se betegszik meg tőle. A malacodat ettől nem kell félteni. De ha szúnyoginvázió van, az neki sem tesz jót, begyulladhat a túl sok csípés.
2011. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Tehát akkor nyugodt szívvel kivihetem a szabadba ketrecbe perzsés felügyelettel pár órára??
2011. febr. 9. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:

persze

csak a fű ne legyen permetezett,mert ugye rögtön elkezdi a füvet enni...

2011. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nyáron nyugodtan

de a tűző nap nem jó nekik

2011. márc. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!