Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a msot tartott...

Mézesszamóca:D kérdése:

Szerintetek a msot tartott Valentin napi állatvásáron megbízható tenyésztőtől tudok vásárolni tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Mindenhol ugye a megfelelő tenyésztőről írnak , de ezeket nem olyan egyszerű kiválasztani.sajnos:( Tudom , h mikre kell figyelni de nam vagyok biztos a felismerő képessségeimben :) Tény leg nagyon köszi előre is
2011. febr. 9. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Ne vegyél állatvásáron semmilyen állatot sem. Hiába mondják , hogy semmi baja vigyed csak , biztos valami idegroncs vagy bármilyen állat lehet. Inkább nézz körül valahol máshol.
2011. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy találsz egy megfelelő tenyésztőt azért azt észre lehet venni hogy menyire figyelt oda az állatjára,törődött vele,menyire stresszes az állat stb.de ha te nem értesz hozzá vigyél el valakit magaddal aki ért hozzá.nem olyan bonyolult megvenni egy tengerimalacot .
2011. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké mondjuk szegénykék tényleg elég stresszesek lehetnek egy kiállításon csak gondoltam ide már tényleg egészséges állatot hoznak. Lehet , h más helyről keresek de azért köszi <3
2011. febr. 10. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél venni? nézz utána a hivatalos tenyésztőknek, (nézd meg a fényképeiket), ha felismersz valakit a vásáron, akkor benne megbízhatsz.
2011. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lesz ott ingyenes állatorvosi tanácsadás, kikérdezgetheted őket! Ha másért nem is, azért érdemes elmenni, hogy a cuccokat beszerezhesd előre:) Nézz körül webshopokban, hogy mi kell a malackának, jegyezd fel az árakat, és nézz körül a vásáron!
2011. febr. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!