Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Karácsonyra kaptam egy arany...

Karácsonyra kaptam egy arany hörit. Most úgy 3-4hónapos. Most vettem neki kereket. És hallottam, hogy vigyázni kell vele, mert agyon futhatja magát. Tényleg igaz? és ha igen, akkor hogy csináljam hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 21:29
 1/5 anonim válasza:
Szerintem hülyeség, 3 aranyhörim volt és egyik se futotta magát halálra. Sőt, amint egyre idősebbek lettek annál kevesebbet futottak benne, az egyik már az elején se sokat futott, egy idő után teljesen abba is hagyta pedig még 1 éves se volt sztem. 3 évig éltek, az egyik kicsivel tovább.
2011. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Még annyit hozzátennék, h igaz ők már kicsit "háziasítva" vannak de természetes életkörülmények között rengeteg km-t rohangálnak amikor ébren vannak, szal sztem nem kell féltened:)
2011. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :))
2011. febr. 11. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Az enyém meg is cáfolja. Csak beleül és néz rám a gombszemeivel hogy most mi van?Kívülről hajtotta,de csak mert rá akart mászni,de nem tudott :)
2011. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ahhhaa. nekemis szokott ilyet hogy kívülről ráakar mászni. :) bolond. :D azéért köszii. :))
2011. febr. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!