Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A japán táncoló egér kifér...

A japán táncoló egér kifér egy 1cm-es lyukon?

Figyelt kérdés
Olyan ketrecem van, ahol 1cm távolság van a lyukak között. Ez sok? Kifér rajta?
2011. febr. 14. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahol a feje kifér, ott az egér is. Ugyan a táncik kisebbek, mint a hobbi háziegér, kevésbé szökősek. De ha ilyen ketrecben szeretnéd tartani őket, egy-két napon belül győz a kíváncsiság, és szeretnék felfedezni majd a rácson túli világot is. És ez bizony elég nagy lyuk nekik a szabadba. Én 0,5 cm-nél nagyobb rácsközű ketrecben semmilyen egeret nem tartanék.

Amúgy tánciknak szerintem jobb a terrárium, mert érzékenyebbek a huzatra, hamarabb megfáznak a ketrecben. És nem másznak ki a terráriumból sem, én is abban tartom őket. Ráadásul nem vagyok benne biztos, hogy a rácsos szintet tudnák használni...

2011. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még nem volt ilyen egerem, csak hörim van, ő van a terráriumba, mert a rácsost rágja és rettentő hangos. Gondoltam akkor ezt mert nemsoká veszek majd odateszem, így nem tudom hogy mekkora a ketrecemhez képest. Emelet nincs.

Na majd meglátom ha itt lesz, lehet helyet cserélnek. Köszönöm a válaszod.

2011. febr. 14. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze!! Nekem van és tudom! Cipősdobozból vagy ilyesmiből csinálj neki házat és vágj ki különböző alakú és méretű lyukakat.Hidd el nagyon szeretni fogja!_______
2011. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ilyen lyukacsos ketrecbe ne tedd bele!!! Üvegterráriumba tarsd! Nem azért mert kifér,hanem mert fel tud mászni ha belekapaszkodig a lyukakba!
2011. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Terráriumban kell őket tartani.
2011. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!