Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen hörcsög a legjobb?

Nolen rúz kérdése:

Milyen hörcsög a legjobb?

Figyelt kérdés
Itt most fajtában és nemben is gondolozok. Szerintetek melyikekkel a legkönyebb bánni? Lécci segítsetek, hogy milyet vegyek. Egy két jó tanácsot sziveseen fogadok. Előre is köszi.
2011. febr. 16. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem dzsungáriai törpehörim van és nagyon édi :) Kis helyen is elfér, kevesebb kaját igényel, ráadásul iszonyú cukiiiiiiii :) <3 Én ezt a fajtát ajánlom, de persze a többi is édi :) Az szerinte mindegy h lány v fiu de egyedül tartsd mindenképp :)

jó hörizést! :D

2011. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem is a dzsungáriai törpehöri:)
2011. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dzsungáriai. Nekem van 2 fiú aki elvihető. Rajtuk kívül még van 2 lány és egy fiú de ők nem eladók:)
2011. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3. válaszoló! Mennyi idősek a kis rágcsák? picikék még?
2011. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem már volt néhány dzsungáriai törpehörcsögöm, nagyon aranyosan és picikék :) A fiúk sokkal többet használják a mókuskereket, mint a lányok, és a mókuskerék köztudottan NAGYON zörög, és szinte csak éjszaka használják.
2011. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Várhelyi Sándor ***** válasza:
aranyhörcsög...az olyan aranyos...nekem egy van
2011. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

18:43 as.


2010. 12.02.-én születtek. 3.válaszoló voltam.

2011. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
dzsungáriai :D egyértelmű <3 *-*
2011. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szíriai aranyhörim van és nagyon ari :) de amki még tetszik az a roborovszki (:
2011. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha olyat szeretnél ami kézhez szoktatható, akkor vagy aranyhörcsög vagy dzsungáriai törpehörcsög. Sajnos a roborovszkik nagyon félénkek, és nekem még egyiket sem sikerült sajnos kézhez szoktatnom. :-(


Aranyhörcsögöm csak kicsi koromban volt, arra nem nagyon emlékszem. De a dzsungikat lehet dögönyözni, játszani velük. Persze óvatosan, mert törékeny jószágok. :-)


Hogy fiú-e vagy lány. Szerintem mindegy. Alapvetően nincs különbség, ha egyedül tartod őt.


Sok sikert a választáshoz!

2011. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!