Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy Rex és egy Oroszlánfejű...

Egy Rex és egy Oroszlánfejű nyusziból született kisnyuszinak egészségesek a fogai?

Figyelt kérdés
Van egy nyuszi, akit kinézte magamnak és apuka rex az anyuka oroszlánfejű, de nem kosorrú.Igyis lehet valami elváltozás?
2011. febr. 17. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg de én nem vennék egy hozzá nem értő általi, felelőtlen össze-vissza szaporításból született nyuszit mert nem lehet tudni milyen genetikai baki csúszik majd be. Csak megbízható tenyésztőtől vásárolj kisnyuszit, mert bármilyen szép és aranyos is amelyiket kinézted, ha beteg lesz a szíved fog megszakadni érte!
2011. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen ,tudom ebben teljesen tisztában vagyok.Néztem tenyésztőknél is de azok nem tetszett,belé pedig az első látásra beleszerettem.Jövő héten hoznám haza,de hogyha nem lesznek jók a fogai, akkor nem.Ha egészséges,akkor elhozom és az első dolgunk az állatorvos lesz!Köszi a választ!
2011. febr. 17. 16:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy első látásra meg tudod mondani hogy egészséges lesz-e. A fogak növekedését ott azonnal nem tudod megállapítani hogy jó lesz-e illetve lehetnek olyan problémái amik később fognak kiderülni. Biztos találnál tenyésztőknél olyan nyuszit aki elnyerné a tetszésed, gondold át legalább.
2011. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
átgondolni, átgondoltam.Az a helyzet, hogy öreg a bácsi és véletlen összekerültek a nyulak.Ha valaki nem viszi el, akkor elpusztítja:S
2011. febr. 17. 16:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Értem. Hát szurkolok hogy egészséges legyen a kis nyussz.
2011. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,amúgy nagyon aranyos.Van kis punk haja:)
2011. febr. 17. 17:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz majd akkor linkelj be képet, megnézném szívesen.:)
2011. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

oksi

[link]

Ő lenne az:)

2011. febr. 17. 18:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kis helyes, de milyen pici fülei vannak.:D A szőrén jól látható a rex beütés.:)
2011. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen imádom a kis fülét:) le se tagadhatná!Köszönöm
2011. febr. 17. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!