Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényt? Honnan?

Vadászgörényt? Honnan?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta hogy tartsak-e vadászgörényt.Lécci segítsetek! Tartottam már elötte is kisállatot. Kutyát, macskát, hörcsögöt. Még most is vannak, de persze nem "találkoznának" mármint nem engednénk hogy sokat legyenek eggyüt. Szerintetek tartsak? Miért igen/nem?
2011. febr. 17. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Mennyit tudsz vele foglalkozni? Mert nekik nagyon sok törődés kell. Meg sűrűn kell takarítani a szaga miatt. A ketrecből mindenképpen ki kell engedni, mert nagy mozgástérre van szüksége. Ezenkívül hatalmas, sokszor emeletes ketrecet kell neki venni, ami nem kis pénz. Játék kell neki, szellemi foglalkozás. Szóval nem olyan mint egy höri. :)

2011. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Igen tényleg elég sokat kell vele foglalkozni. Nekem 2 görényem van, naponta 3 szor egy órát kiengedem mindig adok friss vizet és ugy kb. 3 naponta takaritom. De szerintem megéri :) (mellesleg ha kint van az a jó ha nagyon elfárad, úgyhogy játszani kell vele)
2011. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A mi görényünk naponta 1 órát van kint velünk és nincs is többre igénye. Volt,hogy többször kiengedtük,de visszamászott és nem is játszott velünk.

Mint bármi más állat ez is görény függő. Van, aki azt mondja,hogy az ő görije folyton pattog és makog és ugrál és nem bír vele, a miénknek alig hallani a hangját, kiengedem és 10-15 perc múlva már a földön fetreng és 1 óránál többet nem akar kint lenni (visszamászik a ketrecbe ha elfárad).

Nem tudom hova valósi vagy,de menj el egy görény klubba vagy klub találkozóra, beszélgess görényesekkel és meglátod majd,hogy neked való állatka-e.

2011. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!