Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Alárakhatom ezt a forgácsot?

Alárakhatom ezt a forgácsot?

Figyelt kérdés
Asztalosműhelyből hoztak nekem kicsit durvább fenyőforgácsot de gyantaszaga van(csak kicsit erősebb mint a boltié) és poros is. A porosságot meg tudom oldani azzal, hogy kiszitálom de a szagtól félek, hogy megfullad. Most ideiglenesen egy faládába van tartva.
2011. febr. 19. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
mi alá?
2011. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tengerimalac
2011. febr. 19. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor volt malacom én is ilyen almot használtam, nem volt vele baj.


Ha nem szimpi inkább ne használd!


Vannak érzékenyebb bőrű malacok akiknek nem jó, irritáció stb.


Szitáld le hogy ne legyen poros, nézd meg ne legyen túl száraz a forgács, mert az ugye nem jó, ha nem ragad a gyantától akkor nincs baj.


A fenyőnek gyanta szaga van mert fenyő.

2011. febr. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem tenném. Sosem tudhatod, mi kerül a forgács közé. Ráadásul a rágcsálók szeretik megrágcsálni a forgácsot is. Nem tudhatod, milyen fa anyaga került a forgácsba, hogy nincs-e közte mérgező.

És igen, poros is nagyon, ki kell szitálni (de a boltit is).

2011. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló, nem akarlak nagyon riogatni, de tudtommal Európában nem nagyon van olyan fa aminek a törzse mag az ágai mérgezőek lennének.

A másik, hogy egy asztalosműhely nem fog mérgező faanyaggal dolgozni.

A bolti elvileg tisztított, de nem tudhatod hogy és hol tárolják.

Ha megbízható a forrásod (asztalosműhely) akkor használd ki!

2011. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!