Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöket zavarja nappal...

A hörcsögöket zavarja nappal a zaj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretnék hörcsögöt de a hobbim a gitározás. Mennyire zavarja a gitár hangja a hörcsögöt nappal?
2011. febr. 20. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
az enyém nyugodtan alszik. pedig gépezés közbe röhögök, tv-zek is, és nyugodtan alszik :D
2011. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem zavarja az eenyémet se sosem a zene meg semmi mert a legtöbször alszik :)
2011. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én hörim szerintem tök süket volt, ezt már több jelből is észrevettem :)
2011. febr. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bri11 válasza:
Szerintem nem zavarja a hörcsögöket a nappali zaj,mivel a legtöbb hörcsög reggel alszik.Pl az enyém reggel nem nagyon kell fel csak ha felköltöm,de akkor is csak kupakba adok neki vizet,vagy enni adok neki.Este viszont sokszor fel kelek arra hogy mókuskerekezik,ami engem zavar,ugyanis a mókuskerék vagy nyikorog,vagy hozzá ütődik az üveghez.Ilyenkor kiveszem a mókuskereket,de akkor meg azért nem tudok elaludni,mert turkál a forgácsban.Szóval úgy mondanám a hörcsög éjjeli állat.:)
2011. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

tudom, hogy a hörcsögök éjjeli állatok :)

2011. márc. 2. 16:48
 6/7 bri11 válasza:
:)!!
2011. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 -pandy- válasza:
a miénket nem tudom mennyire zavarta a légpuska rugó hirtelen kattanása... ;)
2011. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!