Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyuszimat elkerítem a...

Ha a nyuszimat elkerítem a kertben megtámadhatja a macska?

Figyelt kérdés
Van egy nyuszim és mivel én panelban lakom, hétvégén mindig kiviszem mamához a közeli faluba.Eddig szép és jó, elvan kerítve minden van neki, de a szomszéd macskája folyamat hozzánk jár sz*rni és félek, hogy bántani fogja a nyuszimat.Ezt hogyan lehetne elkerülni?
2011. febr. 20. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a macska simán átmászik mindenféle kerítésen. Sajnos az, ha körbekeríted, nem megoldás.
2011. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem tudok vele egész végig kint lenni, mert délben ennem kell és mama nem igazán szereti ha beviszem:S vagy ilyenkor tegyem be egy ólba?
2011. febr. 20. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
simán átmászik a macska bármilyen keritésen. Ha felül zárt esetleg nem tud bemenni. De célszerű távollétedben betenni egy zárt nyúlketrecbe, vagy egyszerűen mondd meg a mamádnak, hogy addig viszedbe, amig eszel, mert félsz hogy megtámadja a macska.
2011. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hogyha a kerítésre kifeszítek egy hálót az jó lenne? Mama néha beengedi, ha hideg van, de akkor csak bent van.
2011. febr. 20. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a macskától kell félni, a többi kisebb ragadozótól is ha kint hagyod. Én hallottam olyan konkrét esetről amikor a macsek megölte a nyuszit, úgyhogy nagyon át kell gondolni, mit hogy csinálsz.

Legjobb az lenne ha a mamád beengedné,ha elmondod neki hogy ez neked milyen fontos biztos megérti, vagy ha megoldható akkor vigyázzon rá otthon valaki.

2011. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor majd beviszem mama tuti megengedi.Itthon nem tud vigyázni rá senki, mert ilyenkor az egész pereputty megy, így ő egyedül lenne itthon és azt nem szeretjük.Akkor majd beviszem, és mikor végeztük, akkor kimegyünk.Köszönöm!
2011. febr. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!