Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vacillálok, hogy megfürdessem-...

Vacillálok, hogy megfürdessem-e a nyuszimat? Normális kérdéseket várok!

Figyelt kérdés
Van egy oroszlánfejű törpenyuszim és valahogy azt olvastam, hogy fürdessük,valahogy meg azt hogy nem,akkor most melyik? :S
2011. febr. 20. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
most akkor kérdésre válaszoljak kérdéssel? xD
2011. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
fürdesd és nyuzd le a szörét jo lesz sálnak
2011. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne fürdesd, tisztán tartja ő magát. Ez egy óriási tortúra lenne neki, egyrészt agyonmarná a kezed, másrészt sokkot kapna. Egyáltalán semmi szükségük nincs fürdetésre, embereknek kifejlesztett sampon kimondottan ártalmas a bőrüknek és szembe, fülbe kerülve gyulladást is okozhat.
2011. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fürdetni, csak indokolt esetben szabad, ha nagyon piszkos lesz, vagy belemászott valamibe stb. Nyáron a hűtésnél is csak a kezedet vizezd be és úgy simogasd a fülét és a nyaka tövét, de ha nem fél a víztől, beleteheted egy lavórba és abban is elhűsölhet. Egyébként vannak nyulak amik még úszkálni is szeretnek, tehát nem biztos, hogy kiborulna a víztől. Nyáron próbáld ki akkor tuti nem fázhat meg, és sampont ne használj, mert azzal csak árthatsz (a mosódió nem ártalmas, és samponnak is jó).
2011. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem fürdesd meg, csak ha annyira koszos lesz, hogy ő maga már nem tudja lepucolgatni a szőrét. Az állatboltok tele vannak nyusziszőrre való samponokkal, de csak azért, hogy a pénzed költsd. A nyusziknak nincs szükségük fürdésre.
2011. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges megfürdetni, én sem fürdetem az enyém.... nincs rá szüksége... a helye tiszta mindig, igy a nyuszi is... ha csak nem történik valami baleset, ráborul valami amit le kell mosni, nem is fogom megfürdetni sose... nincs rá szükség!
2011. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se fürdesd meg.az enyém házinyuszi és mindenki azt hiszi hogy fürdetem pedig nem.igaz hogy most sántikál a jobb hátsó lábán de akkor is megoldja minden 10.percben a mosdást :)
2011. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. febr. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!