Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok Pesten venni szép...

Hol tudok Pesten venni szép és egészséges aranyos kis fiatal tengerimalacokat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 00:53
 1/5 anonim válasza:
ragcsavoo@gmail.com
2011. febr. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szinte minden kis állatosnál:) Én pesten az örs vezér térnél vettem, X ker határán. Ott van egy kis állatos ahol hörcsögöktől papagájig kigyók minden van, ott vannak tengerimalacok is. Én ott vettem a kicsikémet:D:D:D
2011. febr. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg itt is szétnézhetsz: [link]

Szinte minden állatkereskedésben árulnak tengerimalacot.

Ha tenyésztőtől szeretnél ajánlom őket: [link]

2011. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésből nem ajánlom, egyrészt egyáltalán nem biztos, hogy szelíd lesz, másrészt, ha lányokat veszel, könnyen lehet, hogy vemhesek, sok állatkereskedésben ömlesztve tartják a fiúkat és a lányokat. Nézz szét a rágcsálómentőknél, ott is van sok szép malac, és még jót is tennél. Vagy keresgél az expresszen, háziállat.hu-n, hátha született valakinél hobbimalacka, ha meg valamilyen különlegeset, "fajtatisztát" szeretnél, akkor van egy rahedli tengerimalac tenyésztő, akik közül válogathatsz. [link]
2011. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod Magyarország összes regisztrált tenyésztőjét! Sokan laknak Pesten, biztos vagyok benne, hogy találsz magadnak EGÉSZSÉGES, SZÉP, KEDVES malackát!

2011. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!