Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adjak enni a japán táncoló...

Mit adjak enni a japán táncoló egeremnek?

Figyelt kérdés
Nem igazán eszik semmit, bármit adok neki kezébe veszi aztán eldobja. Ti akiknek van, mit eszik? Almát, mandarint, uborkát meg se szagolja? Akkor milyen zöldséget, gyömölcsöt szeret?
2011. febr. 23. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon régen volt már, de ha jól emlékszem egereknek való gabonákat kaptak, meg az almát nagyon imádták. Más gyümölcsre, zöldségre nem emlékszem, de ezzel biztosan próbálkozhatsz.
2011. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gfero ***** válasza:
legszívesebben növényi eredetű eleséget fogyaszt . Kedveli a kisrágcsálók számára készített magkeveréket . Nem sértődik meg, ha néha napján meglepjük dióval, mogyoróval. Az ilyen olajos magvak etetésével magas zsírtartalmuk miatt legyünk óvatosak, inkább csak kiegészítő eleségként és jutalomfalatként adjuk. A zöldségfélék és a gyümölcsök is kedvenc csemegéi között szerepelnek. "K" betűvel kezdődő ételeket nem lehet adni nekik pl.: krumpli, kelkápszta stb. Friss víz mindig legyen elérhető számára,
2011. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket én is elolvastam, de az enyém alig eszik vmit, a rágcsálóknak készített kajából csak a szotyit veszi ki amit megpucolni nem bír, vagy nagoyn nehezen, a többi meg nagyon nagy neki, nem is szereti, vettem már neki madráeleséget, abba kisebb a szotyi, meg kicsi magok vannak benne, talán kicsit eszi, de ennyi, semmi zöldséget gyümölcsöt nem.
2011. febr. 24. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes lenne tenni egy próbát a Halywood Egéreledellel is.

Többféle van, attól függően hogy milyen kisállatot tartasz, és magasan ez a legjobb minőségű táp, általában nagyon szeretik.

2011. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igaz régebbi kérdés,de ha valaki mostanában olvassa

Az enyémek imádják a salátát,és a molylepkéért gyakorlatilag verekednek.

2011. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom aktuális-e még a gond, az enyémek (hárman vannak) a madaraknak való vörös kölest szeretik. Ha van a kertben esetleg tyúkhúr, azt is szedhetsz nekik.
2011. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!