Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a hörcsögöm baja?...

Mi lehet a hörcsögöm baja? Sürgös!

Figyelt kérdés
A törpehörcsögöm 2 hete csak a házikójában fekszik.1 hete gennyes lett a füle,körülötte kihullott a ször.azt hittem meggyógyult erre ma nézem,és a szája alján lett egy kinövés,fogalmam sincs milehet,csak úgy lóg neki ott(kb 2cmes).Nem tudom mit tegyek.Vki segitsen!!!
2011. febr. 24. 15:59
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem is volt hörcsögöm, és amit tudok azt elmondom: a leírtak alapján szerintem nagy valósznínűsége, hogy egy úgynevezett daganat alakult ki, legalábbis annak vélem, de ez a gennyes fület nem magyarázza viszont.:( Az én hörcsögömnek is volt anno ilyen,(sajnos már nem él), neki a lábán volt uez. Azt ajánlom minél előbb keres fel egy állatdokit, ha időben elviszed, akkor akár teljesen meggyógyulhat:)

2011. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2011. febr. 24. 16:15
 3/3 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom, vidd el az Állatorvosi egyetemre. Egzotikus osztály. Azok a dokik szuperek. Az én hörikémet 2szer műtötték emlődaganattal, mindkettőből felépült. Ha szereted a höridet, vidd el oda és ne sajnáld a pénzt. Kutatásra és állatkákra költik.
2011. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!