Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet együtt tartani két...

Lehet együtt tartani két különböző rágcsálót?

Figyelt kérdés
Például dzsungáriai törpehörcsögöt egy egérrel, vagy hasonlóval. Egy helyen, összezárva. Lehetséges?
2011. febr. 25. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, mert megölik egymást sajnos
2011. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne próbáld meg!
2011. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a tengerimalac nem bántja a hörcsögöt...legaábbis nálam ez a tapasztalat..

(nem direkt kisérleteztünk,csak a malacka szabadon van,és kiügyeskedte a hörcsög ketrecnyitókáját,és bemászott hozzá,majd együtt ki...arra mentem haza hogy együtt falják a salátámat a konyhában...)

2011. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak arról tudok, hogy a tengerimalac jól meg van a nyúllal.
2011. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem biztatlak, hogy próbáld meg, de ha az állatkáid nagyon különös személyiséggel vanna megáldva, akkor nem lehetelen.

Nekem volt régen patkányom és hörcsögöm egyszerre, persze külön ketrecben. A patkány sokat volt szabadon, és nagyon értett a ketrec ajtók kinyitásához. Az volt a szokása, hogy be ment a hörcsög ketrecbe, szegény hörit beállította egy sarokba, ő pedig elkezdett enni az enivalójából. Szegény hörcsögnek úgy kellett maradni a sarokban, mint aki büntetésbe van. És amíg a pati evett, addig nem jöhetett onnan el, mégcsak a másik a sarokba sem mehetett át. Ha mégis megpróbálta, a pati azonnal vissza zavarta a helyére. (Nem bántotta soha sem).

De, mondom, ez nagyon ritka eset, és nem éri meg kísérletezni.

2011. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tengerimalac+törpenyúl ha elég nagy a hely akkor meg vannak



/11:06-es válaszoló egyértelműen hazudott/

2011. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, arra a 11:06-ra gondoltam aki szerint a höri+tengerimalac megvannak egymással
2011. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11:06 vagyok


akkor te még nem találkoztál értelmes malackával...amig egyedül volt malackaként addig eszméletlen dolgokat művelt, a ketrecajtó kinyitása csak egy pattintás,(befele nyilik ráadásul),semmi ahhoz képest hogy pl mig elkeritett részen volt,kimászkált a lakás többi részére,és vissza amig nem voltunk itthon (csak lebukott a drága),azóta szabadon mozog.

A hörcsög vendésgségben volt itt,kiengedte,garázdálkodtak a konyhámban,alig tudtam befogni

2011. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ;)
2011. febr. 25. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb ötlet, de ha kb. megegyezik a méretük, tartásmódjuk, etetésük, akkor meg lehet próbálni, tüskéshátú egér sima egérrel pl. működőképes lehet, de dzsungáriai mellé semmit nem ajánlott rakni, mivel erősen területvédő, még a saját fajtársaival szemben is.
2011. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!