Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúlnak jobb, ha mindig...

Törpenyúlnak jobb, ha mindig a megszokott környezetében van vagy kell neki új inger?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy jó ötlet-e magammal vinni pl. amikor vendégségbe megyek vagy az csak egy stressz neki. Úgy veszem észre, hogy otthon kicsit untakozik, pedig szabadon van.
2011. febr. 25. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elviszed magaddal az neki plusz stressz. Vannak nyuszik, akik fiatalkorban megszokják az utazást, de feleslegesen szerintem nem kéne.
2011. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, igen. Bár mi vittük már le Siófokra, ami tőlünk egy jó 120 km-re van, de nem ajánlom. Mi szállítóba vittük, de nem almoztunk rá, hogy ne szemeteljen. Erre a drágám az utazási stressztől belepisilt, és ahogy kente, a pisi 'krémesedett', vagy nem tudom hogy hívják ezt. Szóval ez nem volt valami rózsaillatú.

Ha több napra, mondjuk egy hétre mentek, és nincs kihez vinni, akkor oké, csak akkor mondjuk vigyétek a ketrecet is. Bár tudom, hogy ezt nehéz megoldani.

De volt olyan is, amikor csak egy éjszakát voltam el, adtam neki sok kaját, zöldséget, szénát, vizet, és bezártam a ketrecbe.

Szóval annyira nem éri meg, hogy egyik nap mentek, aztán másnap vissza is jöttök.

2011. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!