Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehetne tenni a ketrec...

Mit lehetne tenni a ketrec aljába a forgácson kívül?

Figyelt kérdés
Össze-vissza kitúrja maga alól és mikor kijön hozza magával, ami ráragadt, az egész szoba forgács.Ha nem teszek le semmit, akkor csúszkál a műanyagon.Mit lehetne tenni ez ellen?
2011. febr. 25. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen állatnak?
2011. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nyuszi, akkor ne tegyél semmit. Max. ha nagyon csúszkál, és a beugráshoz, a ketrec elé raktam le egy szőnyeget. Amúgy a ketrecben, mivel műanyag az alja, az én nyuszim is csúszkál egy kicsit, de az nem vészes. De ha téged nagyon idegesít, Tesco-ba is lehet kapni párszáz forintért, ilyen műanyag szőnyeg félét, amit a kádakba is le szoktak rakni a csúszás ellen. Csak azt lehet, hogy rágni fogja. :)
2011. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen nyuszi.az a baj, hogy a műanyagon nagyon csúszik, alig tud megállni.a ketrec előtt van egy rongyszőnyeg,azt szereti azon szokott feküdni.Lehet kipróbálom ezt a csúszás gátlót.
2011. febr. 26. 06:48
 4/5 anonim válasza:
A legjobb ha még raksz a forgács alá kis rétegben macskaalmot mert az felszívja a pisit és könnyeb takarítanod.
2011. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én papírt tettem alá (kartonpapír, használt fénymásoló lapok, újság- csak akkor föléje mindenképpen kell egy olyna lap, amin nincs nyomdafesték), és föléje szénát (ezt is lehet kapni, mint almot). Nagyon jó, és nem szemetel. Viszont a papírt sok rétegben kell, és legalább kétnaponta cserélni... De nyáron azt is feltúrtja, mert melege van és jobban esik neki a sima műanyagon feküdni... Egyébként lehet kapni olyan farostból készült pelletet is alomnak (nagyon hasonlít a nyúltápra), az is jó lehet, de az nagyon drága.
2011. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!