Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez normális egy nyuszinál?

Ez normális egy nyuszinál?

Figyelt kérdés
Pár napja van nálunk, és nem akar kijönni a ketrecből.Ha kiszeretném venni, akkor lelapul , ha már felemeltem akkor meg mozog össze-vissza.Félig sikerül kicsalogatni a ketrecből répával.Mennyi ideig fog még ez tartani?
2011. febr. 26. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel kell még szabadulnia, pár nap, és megszokja ha sokat foglalkozol vele :)
2011. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem több nyuszim is volt. Nem szerették, ha benyúlkáltam a ketrecükbe, meg kell várni, míg maguktól kijönnek. Ha az t akarod, hogy kijöjjön, hagyd nyitva a ketrec ajtaját és menj arrébb. Pár nap alatt megszokja az új helyet és érdeklődve ki fog jönni. :) Amikor felemeled, akkor pedig mindig tedd az egyik kezed a popója alá, hogy biztonságban érezze magát, akkor nem fog vergődni. Remélem, segítettem.
2011. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Téged is még szoknia kell és azt is,hogy foglalkoznak vele:)

Persze nem egyik napról a másikra fog menni :)

2011. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

figyi hagyd békén, ezt nem szabad!

Néhány napig nem szabad hozzányúlni! Új neki a hely, nem ismer téged. Aztán mindig benyúlsz kaját adni neki, és a kezedből eteted. És ne vedd ki, mert ha ott is nyúzod, nem lesz otthona, és ha rosszul érzi magát ott, ahol a napjai legnagyobb részét tölti, abból gáz van.


Am egész répát sem szabad adni neki, ha kicsi, fokozatosan kell rászoktatni, mert menni fog a hasa. (Mint a kisbabáknak).

Nem akarok itt kiselőadást tartani, ha akarsz megtudni többet, dobj hozzám egy mailt.

Nekem is nyulam van, és az állatorvos meg a tenyésztője 3 órán keresztül tágították a fejem a nyúltartásról.:D

2011. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A répából csak 1 szeletet adtam neki,lassan kimászkál, de csak félig, utána vissza megy:)Ha meglátja a kezemet, akkor már tudja, hogy kaja jön, de nem hajlandó belőle enni.Remélem hamar felszabadul,mert már szeretném egy kicsit simogatni.
2011. febr. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!