Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm folyton meg akar...

A hörcsögöm folyton meg akar harapni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem egy aranyhörcsögöt. Szép és aranyos csak az a baj, hogy ha az ujjam oda teszem a rácshoz, egyből belekap az ujjamba. És mindig ilyen...Szerintetek hol kezdjem a tanítást?
2011. febr. 26. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem lehet,h azért,mert étel szagú a kezed?

Hogyha nem ezért akkor lehet túl korán kezdtél vele ,,haverkodni,, mert egy hét rövid idő.Beszélj hozzá,szokja a jelenléted,és ülj a terráriuma v ketrece mellett,és ha már oda jön hozzád kiváncsiskodni és nem akar harapni akkor próbáld az ujjad odatenni.

2011. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Eleve nem szabad bedugni az ujjadat a ketrecen....nekem volt több hörcsögöm és patkányom is és minddel nagyon jó volt a kapcsolat,vittem sétálni őket meg ilyenek de ha bedugtam az ujjam a ketrecen mindig ráharaptak(nem volt ételszagú a kezem).Próbáld meg úgy hogy lefekteted a kezed a forgácsba,és majd ő odajön megszagolni meg esetleg felmászik rá,és akkor ki is veheted mert ha harapni akar azt megteszi az első adandó alkalommal!
2011. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. ok miatt haraphat meg:

1. ételszagú az ujjad.

2. nem szokott meg.

Hörcsögnek idő kell,hogy megszokja a környezetét.itt is eleinte megharapott,de most már nem.

2011. febr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!