Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SÜRGŐS! Mi baja lehet?

SÜRGŐS! Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

3 éves hím tengerimalacom nyakától az első lábáig oldalt kikopott a szőr kissé mintha hámlana is :S

A szőre többi része szép, fényes az étvágyával kedvével stb nincs gond.

Nem hiszem, hogy rühes mert nem vakarózik

holnap viszem állatorvos, de nagyon megijedtem, hogy mi baja lehet szegénynek, mert csak most vettem észre.

a Google-tól nem lettem okosabb.

Szerintetek mi lehet?


2011. febr. 27. 15:48
 1/3 A kérdező kommentje:
(még annyit, hogy több tengerimalacom van, csak őt külön tartom mert a többi lány, de egymás melletti ketrecben vannak)
2011. febr. 27. 15:50
 2/3 anonim ***** válasza:
A szőrhulláson kívül látsz rajta sebet is? Ha igen, ezeket Betadine-nal kend be. Nézd meg a szőrét, bőrét, mozog-e rajta valami, látsz-e máshol elváltozást? Ha hámlásszerű az, amit találtál, valószínűleg gomba lesz a bűnös. Erre vagy kenőcsöt kaptok majd, vagy fürdetni kell majd Nizoral sampival kétszer-háromszor. Az fontos, hogy bármilyen kezelést kap, mindent, ketrecet, kelléket fertőtleníts ki ecettel, nehogy újrafertőzödjön.
2011. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi.
2011. febr. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!