Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacokhoz kiscica?

Tengerimalacokhoz kiscica?

Figyelt kérdés

Van 3 tengerimalackám (1 nagy ivartalanitott fiú,és két 2 hónapos kicsi).Gyakorlatilag szabadon mozognak a lakásban (csak 1 helyre piszkitanak a ládikójukba).

Szeretnék egy kiscicát,ami nagyon kicsin kerülne ide.

Össze szokhatnak annyira hogy ha a cica megnő sem bántja a malackákat?

(ha mégsem barátkoznak össze, a cica öcséméktől lenne,ahova visszavihetem bármikor)


2011. márc. 1. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vadászna rájuk... Ugyanígy volt nálunk,csak a különbség,hogy nem malacunk hanem nyuszink volt. A cicus fiatalon került hozzánk,de rögtön vadászni kezdett a nyuszira...
2011. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Jó étvágyat a cicának :D
2011. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a cica kicsi, még összeszoktathatóak. Láttam már rá példát. Alaptermészet, hogy azonnal elkezd rájuk vadászni, de ha mindig rászólsz, vagy büntiben van, mikor ilyet csinál, egy cica van olyan okos, hogy ezt megtanulhatja.
2011. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
simán össze lehet szoktatni, yutubon egy csomo videot lattam mar ahol a tengerimalacokkal alszik a macska
2011. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nekem egy tengerimalacom volt és ugyanúgy szabadjárása volt mindenhova és ő is csak a ládikába piszkított és 3 nagy cicám volt volt amelyik idősebb volt a malackánál volt amelyik kicsinek került ide és együtt ettek összebújva aludtak szval nyugodtan lehet egybe tartani csak tőled függ h mien lesz a cicád:)
2011. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

már útban a kiscica,az anyja pocakjában van

az anyacica nagyon barátságos,iskolacica volt régen,öcsém hazacipelte,hiába nyuzza szegényt,az nem bánja,birkatürelme van,és a kicsiknek is mindig amik születnek időnként

és az egeret se fogják meg anyának:D


remélem tudom ugy nevelni hogy jóban lesznek

2011. márc. 14. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Vajon mit lett a malacok sorsa..?
2011. márc. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
arra enis kivancsi vok:D
2011. márc. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

még semmi,jól vannak köszönik:)


mint irtam,még útban a kiscica,az anyja hasában van,kb 1 hónap múlva születnek meg,és még legalább 1 hónap mire elhozhatom...

2011. márc. 24. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se vigyétek haza a macskát!!!!Még akkor se szabad cicát venni a malac mellé ha ketrecben van!!!!Simán benyúl a rácsok között,és volt malac,nincs malac.Hát még ha szabadon vannak!
2011. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!