Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan készítsem el?

Hogyan készítsem el?

Figyelt kérdés
Két malackának szeretnék ketrecet készíteni.Az alapterület 2800 négyzetcm, viszont két vagy három szintes lesz.Az lenne a kérdés, hogy milyen anyagból készítsem, hogy ne rágják szét? Vagy ha fából készíteném és fóliát, vagy ilyen laminált izét ragasztanék rá, azt is megrágnák?
2011. márc. 1. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


nézd végig,nem magyar,de a képekből kiigazodsz


rengeteg jó ötlet van a saját készítésű malackaketrecre

2011. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tyű, gyönyörűek ezek a ketrecek, mit ketrec, palota!!!


Csak egy kérdésem van: hogyan takarítják ezeket ki? :)

2011. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

seprű,lapát


én linkeltem,nekem is egy fél szobányi területen van a 3 kis szőrmók,szerencsére egy helyre psizkitanak,egy ketrec aljába igy azt 3 naponta tisztitom,többi részt pedig 2-3 hetente,mivel abban csak mászkálnak

takaritáskor kiveszem őket,be a normál ketrecbe,felseprek,felmosok,új forgács,és vissza


pár hónapig ketrecben tartottam őket,de megsajnáltam szegényeket,igy kb 10 négyzetméteren futkároznak,öröm nézni

2011. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!