Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Más nyula is "röfög"?

Más nyula is "röfög"?

Figyelt kérdés
Mostanában furcsa hangokat ad ki az 5 hónapos bak nyuszim. Mintha hangosabban szuszogna, vagy "nyusszog" és amikor futkos kint akkor "röfög". Remélem nincs semmi baja.
2011. márc. 1. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mienk is ad ilyen röfögés szerű hangot futkosás közben, szerintem semmi rendellenes nincs benne.
2011. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem ad ilyen hangokat alvás közben :)))
2011. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"Kanos" a lelkem. Szerezz neki csajt - komolyan írtam.
2011. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem a 22.41-esnek írtam, hanem a kérdezőnek :))
2011. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást! Én is hasonlóra gondoltam, és már úton van a csaj.. :)
2011. márc. 1. 22:45
 6/14 anonim válasza:
főleg ha malaccal van keresztezve. a tiéd biztosan nem az?
2011. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
lehet a családodtól tanulta, tv nézés közben. ne etesd túl.
2011. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A nyuszik szoktak néha efféle halk hangokat kiadni. Nagyon aranyosak!!! =:× =:× =:×
2011. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Igen, ez az udvarlási hang, ivarérett a nyuszi.

Bocs, hogy beleszólok, de miért akartok kisnyulakat? Ráadásul, ha fedezteted a bakot, utána sokkal erősebbek lehetnek a tünetei, szag, spriccelős pisi stb. ha "szerzel neki egy csajt" akkor többet ártasz, mint használsz.

Ha annyit se tudtál, hogy mi a röfögős hang, akkor gondolom a fedeztetésről se tudsz sokat, nem úgy kell hozzáállni, hogy összetesszük őket és kész, mindenre figyelni kell, a kicsik egészsége érdekében is.


Gondolom nem hat meg amit mondok, úgyhogy legalább arra figyelj, hogy a nőstény 7 hónap körül legyen ( baknak se ártana...) , és ugyanolyan legyen a fajta, ha más fajtával keresztezed, akkor a kicsiknek fogproblémái lehetnek, és ez nem lutri dolog, bármi bajuk lesz az a te hibád.


Ismét mondom, a fedeztetés nem megoldás, sőt...

2011. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk fiú soha semmilyen hangot nem ad ki, ellenben a lány sokat röfög. 4-5 hónapos kora körül kezdte el. Nagyon édes kis hangot ad ki, de főként akkor szokott, amikor nem tetszik neki valami, mondjuk kicsit fel akarjuk venni és neki nincs hozzá kedve. Időnként a saját kedvére is csinálja, például, amikor hozzá sem szólok, mégis egyszer csak röfögve elrohan mellettem.
2011. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!